TAGASI

Annemarie Börlind näohooldused

Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standartitele ja on kõrge kvaliteediga. Kõikide toodete valmistamiseks on kasutatud ainut kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid taimeekstrakte, väärtuslike taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Mitte ükski toode ei sisalda sünteetilistest säilitusaineid (PEG) ja emulgaatoreid ega kunstlikke lõhna- ja värvainetest. Kasutatakse allikavett, mis on pärit regioonist Swarzwald/ Black Forest, ökoloogiliselt kõige puhtamast piirkonnast Saksamaal, kus on valitsuse poolt keelatud kasutada sünteetilisi väetisi ja kemikaale. Toode on valmistatud keskkonda säästvalt. Toodet ei ole testitud loomadel. Sobivus inimese nahaga ja efektiivsus on dermatoloogiliselt testitud.

Annemarie Börlindi labor on loonud ning arendanud kõrge efektiivsusega ning nahaga sobivaid kosmeetikatooteid, mille tooraine pärineb ökoloogilise taimekasvatuse printsiipe järgivatest kasvatustest ja farmidest. Annemarie Börlind on üks väheseid kosmeetikatootjaid maailmas, kellel on õnnestunud tunnustust nii oma kodumaal, Saksamaal, kui ka USA-s ning mujal maailmas.

Parima tulemuse tagab Anesi Aqua Vital hoolduse läbiviimine kuurina, mis koosneb 5-10 protseduurist oleneb naha olukorrast. Kuid ka ühekordne protseduur annab ilmnähtavad tulemused. Naha hea seisundi tagamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus.